Kompleksowa pomoc prawna – usługi kancelarii

W naszej kancelarii prowadzimy sprawy z różnorodnych gałęzi prawa. Dzięki szerokim kompetencjom, potrafimy uporać się z problemami każdego klienta. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, obejmujący prawo cywilne, karne, rodzinne, handlowe i gospodarcze, administracyjne, podatkowe, pracy czy zamówień publicznych. Współpracujemy zatem nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również firmami. Można zwrócić się do nas po pomoc w przypadku jednorazowego problemu, ale również udzielamy wsparcia długofalowego (stałej współpracy poprzez obsługę prawną firm). Ofertę zawsze dopasowujemy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań konkretnego klienta.

Pomoc przy sprawach w różnym stopniu zaawansowania

Najlepiej jest się do nas zwrócić po pomoc jak najwcześniej. Wtedy możemy ustalić z klientem sposób działania, a następnie przejść do jego realizacji. Jeżeli jednak sprawa już trwa, również zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zajmujemy się m.in. reprezentowaniem stron w postępowaniach sądowych czy sporządzaniem pozwów i wniosków. Zawsze dążymy do tego, żeby jak najbardziej skrócić czas postępowania, co jest szczególnie ważne w przypadku spraw rodzinnych, gdzie w grę wchodzi również ustalenie opieki nad dziećmi. Działamy w szczególności na terenie Katowic, ale też całej Polski, a więc mogą na nas liczyć również mieszkańcy Śląska, w tym Bytomia oraz Świętochłowic.

 

Zobacz:

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.