Prawo cywilne - Katowice

Czytaj więcej: Czy można uniknąć odpowiedzialności za długi spadkowe?

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych wszystkich klientów, dlatego nasza oferta jest tak szeroka. Prawo cywilne to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. Dotyczy nie tylko klientów prywatnych, ale również biznesowych, którym gwarantujemy w pełni indywidualne podejście do ich problemu. Oferujemy przede wszystkim bieżące doradztwo, również online, a także reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych.

Najważniejsze jest to, żeby jak najszybciej zdecydować się na pomoc adwokata, ponieważ jest to najlepszy sposób na to, żeby skrócić postępowanie, a także uniknąć większych kosztów prowadzenia spraw. Zapraszamy do kontaktu, a przede wszystkim do skorzystania z indywidualnej porady prawnej.

 

Sprawy cywilne, które wymagają wsparcia adwokata

Sprawy sądowe wymagają znajomości aktualnych przepisów, a więc zawsze warto skorzystać z pomocy adwokatów. Posiadamy bardzo szerokie doświadczenie i pomagamy w rozwiązywaniu różnorodnych spraw, które dotyczą m.in. dochodzenia odszkodowania od zakładów ubezpieczeń czy zagadnieniami związanymi z prawem spadkowym. Wśród najczęściej prowadzonych przez nas spraw, można wyróżnić:

 

  • postępowanie o nabycie spadku,
  • postępowanie o zachowek,
  • odpowiedzialność za długi spadkowe,
  • unieważnienie testamentu,
  • prowadzenie postępowań przed sądami wieczysto-księgowymi,
  • sporządzanie umów zbycia nieruchomości, najmu, dzierżawy,
  • reprezentacja w sprawach o zasiedzenie nieruchomości.

 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie, co oznacza, że sporządzamy dla nich wszelkiego rodzaju pisma, apelacje czy pozwy.

 

Zobacz również:

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.