Wsparcie dla instytucji publicznych – Katowice

Zależy nam przede wszystkim na pełnym, kompleksowym wsparciu naszych klientów. To dlatego na naszą pomoc mogą również liczyć instytucje państwowe i samorządowe. Realizowana przez nas obsługa prawna dotyczy różnorodnych aspektów ich działalności. Doradzamy przy wyborze najkorzystniejszego trybu postępowania w przypadku zamówień publicznych, opiniujemy oraz weryfikujemy dokumentację przetargową, a także poprawność ofert. Wszystko po to, żeby zapewnić naszym klientom wsparcie, które zaprocentuje w przyszłości.

 

Prawo budowlane

Instytucje publiczne mogą liczyć na naszą pomoc prawną w różnorodnych gałęziach. Mogą dotyczyć własności intelektualnej, prawa oświatowego, dostępu do informacji publicznej czy finansów publicznych. Nasza specjalność to również prawo budowlane. Instytucje państwowe i samorządowe bardzo często stawiają przede wszystkim na różnego rodzaju inwestycje, m.in. drogowe. My oferujemy im usługi z zakresu prawa budowlanego, co jest niezwykle ważne, ponieważ nieodpowiednio przygotowana dokumentacja i niedopełnienie pewnych formalności może skończyć się tym, że inwestycja nie będzie mogła zostać doprowadzona do końca lub nie będzie można z niej korzystać. Zachęcamy zatem do kontaktu, gwarantujemy wsparcie na każdym etapie sprawy oraz dyskrecję.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.