Adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek

Adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem także członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach, do której należę od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez współpracę z różnymi kancelariami – zarówno adwokackimi, jak i radcowskimi. Rozwój zawodowy rozpoczęłam już na etapie studiów prawniczych, a następnie kontynuowałam podczas odbywania trzyletniej aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Ponadto z sukcesem ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, na kierunku Strategia Podatkowa. Podjęcie niniejszych studiów służyło przede wszystkim rozszerzeniu posiadanej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego prawa podatkowego i uczestnictwu w dyskusji na temat praktycznych problemów związanych z postępowaniami podatkowymi, a także kontrolami podatkowymi prowadzonymi przez organy skarbowe wobec przedsiębiorców.

Posiadam też duże doświadczenie w reprezentacji swoich Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed prokuraturą i innymi organami karnego postępowania przygotowawczego, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej oraz przed organami skarbowymi w zakresie prowadzonych postępowań podatkowych, jak również kontroli podatkowych. Doświadczenie, które zdobyłam w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej, obejmuje swoim zakresem również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa podatkowego, upadłościowego, handlowego, w tym zakładania spółek handlowych, ich rejestracji w Rejestrze Przedsiębiorców oraz likwidacji. Poza powyższym uzyskane doświadczenie należy odnieść do świadczenia usług prawnych dla osób fizycznych z zakresu prawa rodzinnego, prawa oświatowego, prawa pracy, prawa karnego, a także prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego oraz rzeczowego. Moim priorytetem w codziennej pracy jest sumienność, staranność, uczciwość, wiedza, w tym zdobyte doświadczenie praktyczne, a także poufność. Swojej pracy nie postrzegam jako obowiązek, ale pasję, dlatego wciąż się rozwijam i stale poszerzam swoje kompetencje zawodowe.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.