Kancelaria prawna – Chorzów, Bytom, Świętochłowice

O kancelarii – pełna pomoc prawna

Nasza kancelaria adwokacka w Chorzowie świadczy szeroką pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz na rzecz osób prawnych w postaci m.in. spółek kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń rejestrowych, spółdzielni, a także na rzecz spółek osobowych, jak i innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, m.in. takich jak wspólnoty mieszkaniowe czy stowarzyszenia zwykłe.

Pomimo, iż nasza kancelaria adwokacka, która świadczy usługi nie tylko w Chorzowie lecz także na obszarze całego Śląska , w tym w Świętochłowicach i Bytomiu, jest firmą nowoczesną, to oferuje usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, stałe doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym pozwów do sądu, apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia.

Zdobyte doświadczenie zaowocowało ukierunkowaniem naszej kancelarii adwokackiej (kancelarii prawnej) na uczciwe przedstawienie Klientom szans powodzenia w prowadzonej sprawie i realizowanie ustalonego wspólnie z Klientem optymalnego planu działania. Atutem kancelarii jest przede wszystkim rozumienie rynku, elastyczność w świadczeniu usług prawnych i energia. Nasza kancelaria zapewnia wszystkim Klientom indywidualne podejście do każdej sprawy, a także swobodę w negocjowaniu zakresu świadczonych przez kancelarię usług prawnych oraz wynagrodzenia adwokata. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielu czynników, przede wszystkim od zawiłości oczekiwanej pomocy prawnej. Najważniejsze dla nas jest dobro Klienta, rzetelność i współpraca oparta na zasadach wzajemnego zaufania. To, co wyróżnia naszą kancelarię adwokacką, to kreatywność, wielopłaszczyznowe spojrzenie na konkretny problem prawny Klienta, staranność i ponadprzeciętne zaangażowanie, a także szybkość podejmowanych działań oraz ich skuteczność.

Celem zapewnienia szybkiej i skutecznej obsługi, jako kancelaria współpracujemy z wybranymi notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, komornikami sądowymi oraz radcami prawnymi.

 

Adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek

Adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem także członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach, do której należę od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez współpracę zarówno z kancelariami adwokackimi, jak i kancelariami radcowskimi. Swój rozwój zawodowy rozpoczęłam już na etapie studiów prawniczych, a następnie kontynuowałam podczas odbywania trzyletniej aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Ponadto, z sukcesem ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, na kierunku Strategia Podatkowa. Podjęcie niniejszych studiów służyło przede wszystkim rozszerzeniu posiadanej wiedzy z zakresu szerokorozumianego prawa podatkowego i uczestnictwu w dyskusji na temat praktycznych problemów związanych z postępowaniami podatkowymi, a także kontrolami podatkowymi prowadzonymi przez organy skarbowe wobec przedsiębiorców. Posiadam też duże doświadczenie w reprezentacji swoich Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed prokuraturą i innymi organami karnego postępowania przygotowawczego, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej oraz przed organami skarbowymi w zakresie prowadzonych postępowań podatkowych oraz kontroli podatkowych. Doświadczenie, które zdobyłam w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej obejmuje swoim zakresem również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa podatkowego, upadłościowego, handlowego, w tym zakładanie spółek handlowych, ich rejestracji w Rejestrze Przedsiębiorców oraz likwidacja. Poza powyższym, uzyskane doświadczenie należy odnieść do świadczenia usług i porad prawnych dla osób fizycznych z zakresu prawa rodzinnego, prawa oświatowego, prawa pracy, prawa karnego, a także prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego oraz rzeczowego . Moim priorytetem w codziennej pracy jest sumienność, staranność, uczciwość, wiedza, w tym zdobyte doświadczenie praktyczne, a także poufność. Swojej pracy nie postrzegam jako obowiązek, ale pasję, dlatego wciąż się rozwijam i stale poszerzam swoje kompetencje zawodowe.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.