Porady prawne online

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki naszych klientów. Oferujemy porady prawne online, z których mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Śląska, a w szczególności Katowic, ale tak naprawdę całej Polski. Do każdej osoby, która zgłasza się do nas o pomoc, podchodzimy w sposób indywidualny, pochylając się nad jej problemem oraz proponując najlepsze rozwiązania. Zawsze staramy się rozwiązać sprawę jak najszybciej i przy zaangażowaniu jak najmniejszych środków. Co ważne, oferujemy pomoc prawną przez internet dotycząca różnych zakresów prawa, ale przede wszystkim podatkowego.

 

Porady prawne online to oszczędność czasu

Porady prawne online mają wiele zalet. Jest to przede wszystkim spora oszczędność czasu oraz pieniędzy. Klienci nie muszą do nas przyjeżdżać z odległych zakątków Polski, wystarczy im dostęp do Internetu. Co ważne, mogą oni wysłać nam również niezbędną do przeanalizowania sprawy i problemu dokumentację. Nie muszą tego robić tradycyjną pocztą, wystarczy, że zeskanują pismo lub zrobią wyraźne zdjęcie, a następnie prześlą je nam w wiadomości mailowej.

Porady online możemy przeprowadzać na wiele różnorodnych sposobów – mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora internetowego. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania internetowego.

Formularz porady online

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail
Proszę wpisać temat wiadomości
Proszę wpisać swoją wiadomość
Nieprawidłowe dane

Odśwież Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.