Odszkodowanie, a COVID-19

Sytuacja pandemiczna w Polsce i na całym świecie wciąż jest niestabilna, pomimo wprowadzenia szczepionek. To oznacza, że mogą nastąpić kolejne lockdowny, co może okazać się bardzo przykre dla wielu branż, m.in. gastronomii czy hotelarstwa. Bezpodstawne zmuszenie do zamknięcia działalności, może okazać się powodem do ubiegania się o odszkodowanie. COVID-19 bowiem spowodował, że wiele przedsiębiorstw utraciło płynność finansową. Nałożone restrykcje są w szczególności problematyczne dla restauracji, klubów fitness czy hoteli. W naszej kancelarii, pomagamy osobom, które utraciły płynność finansową z powodu nakładanych restrykcji związanych z pandemią. Do każdej ze spraw podchodzimy w sposób indywidualny, a więc zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

 

Odwołanie od kar sanepidu

Zobacz również: Jak odwołać się od kary nałożonej przez sanepid w trakcie pandemii

Nałożone przez rząd nakazy i zakazy zostały zarówno dla przedsiębiorców, jak i innych obywateli obwarowane dotkliwymi karami finansowymi nakładanymi przez sanepid.

Przepisy zmieniają się, razem z liczbą zachorowań. Rząd wprowadza nakazy oraz zakazy, które dotykają przedsiębiorców. To nierzadko wymusza kontrole sanepidu, co może wiązać się z karami, które mogą sięgać nawet 30 tys. zł. Pomagamy przedsiębiorcom w trudnych sytuacjach i składamy odwołania od kar nałożonych przez sanepid. Na bieżąco śledzimy sytuację na polskim rynku i wspieramy właścicieli firm w potrzebie. Co ważne, oferujemy również porady online, a więc z naszej pomocy mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorcy ze Śląska, ale tak naprawdę z całej Polski.

 

Zobacz również:

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.